Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma

Sayfa Özeti

Beylikdüzü ilçesinde bulunan ve evindeki eşyalardan bazılarını başka bir adrese göndermek isteyenler, “Beylikdüzü parça eşya taşıma” konusunu merak ediyor. Evde bulunan bir odanın veya birkaç parça eşyanın, mobilyanın, genel nakliyeye dahil olmayan herhangi bir ürünün başka bir adrese ulaştırılması için verilen hizmete parça eşya taşıma denir. Parça eşya taşıma şehir içi veya şehirlerarası olarak uygulanabilir. Diğer adı parsiyel taşıma olan parça eşya taşıma, tek başına taşımak veya kargoya vermek için fazla büyük ama nakliye firması ile anlaşarak nakliyat aracı kiralamak için de fazla küçük olan eşyaların taşınması için kullanılır.

Evdeki aile üyelerinden birisi başka bir eve çıkıyorsa, evin çocuğu öğrenci olarak başka bir şehre gidecekse veya evlenecek olanlar yeni evleri için aldıkları eşyaları parça parça yeni bir adrese göndereceklerse, parça eşya taşıma hizmetlerinden faydalanabilirler. İkinci el olarak özellikle internet ortamında satın alınan eşyaların nakliyesinde de parça eşya taşıma işleminden sık sık yararlanılır. Bununla beraber, çok büyük bir evde yaşamayan ve çok fazla eşyası olmayanlar da yeni bir eve taşınırken parça eşya taşıma hizmetinden faydalanırlar. Böylelikle daha az masrafla evden eve nakliyat işlemi gerçekleşmiş olur.

Parça Eşya Çeşitleri

Tek bir koltuk, kıymetli bir piyano veya nakliye günü diğer eşyalarınızın yanına koymak istemeyeceğiniz değerli eşyalarınızı parça eşya taşıma hizmetiyle sorunsuz ve güvenli bir şekilde nakliye edebilirsiniz. Evden Eve Uzmanı olarak evden eve nakliye işlemine dahil etmek istemeyeceğiniz ve özel olarak taşınmasını istediğiniz aşağıdaki eşyalarınızı parça eşya nakliyesi için özel araçlarımızla taşıyoruz. İşte Evden Eve Uzmanı Beylikdüzü parça eşya taşıma listesi:

  • Piyano Taşıma: Taşınma günü yapılacak genel evden eve nakliye işleminiz sırasında zarar görmesinden çekindiğiniz piyanonuz, özel paketleme koşulları ve piyano taşımaya uygun araçlarımızla yeni adresinize ulaştırıyoruz. Yeni adrese ulaşan aracımızdan dikkatli bir şekilde indirilerek yeni evinize taşınan piyanonuzun kurulumu da tecrübeli ekibimize emanet.
  • Kasa taşıma: Taşınma günü gelip çattığında yoğunluk sürecinde kaybolup gitmesinden çekindiğiniz para kasalarınızı gerekli tedbirlerle dilediğiniz adrese güvenle ulaştırmanız mümkün.
  • Mobilya taşıma: Her türlü mobilya montaj ve demontaj sürecini yönetebilecek deneyimli ekip ve gerekli ekipmanımızla, özellikle evlenecek olan müşterilerimizin mobilya alışverişleri başta olmak üzere, mobilyalarınızın nakliyesi ve kurulumu sürecinde hizmetinizdeyiz.
  • Beyaz eşya taşıma: Evlenmek üzere olan, beyaz eşyalarını yenileyen, internet üzerinden veya spot eşya mağazalarından beyaz eşya alan ve bunların nakliyesi için çareler arayan müşterilerimiz için, uygun paketleme ve araç seçeneklerimiz ile beyaz eşyalarınızı güvenle taşıyıp kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Çeyiz taşıma: Düğün öncesi çeyizlerini yaşayacak oldukları yeni evlerine ulaştırmak isteyen çiftlerin bu özel eşyalarını uygun araçlarla gerekli adrese ulaştırıyoruz.
  • Hafif yük taşıma: Kargoya vermek için büyük ancak evden eve nakliyat araçları için de az ve küçük kalan eşyalarınızı, özel olarak taşınmasını istediğiniz ürünlerinizi, paketlenmiş dosya ve belgelerinizi hafif yük taşıma seçeneğiyle dilediğiniz adrese nakliye etmenizi sağlıyoruz.
  • Koli taşıma: Tek tek paketleyerek kolilere yerleştirdiğiniz eşyalarınızı mobilyalar gibi büyük eşyalara karıştırmak istemeyebilir veya yalnızca ofis veya iş yerinizdeki malzemelerinizi belirli bir adrese ulaştırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda da Beylikdüzü koli taşıma desteği ile yanınızdayız.
  • Hobi ürünleri ve hobi bahçesi taşıma: Hobi kaynakları ile evinizi veya balkonunuzu süsleyen değerli çiçekler özel olarak taşınmayı gerektirebilir. Hobi ürünlerini taşıma için gerekli hassasiyeti gösterecek olan ekiplerimiz ve her yüke uygun araçlarımız ile değerli eşyalarınızdan vazgeçmek zorunda kalmazsınız.

Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma Sürecimiz

Müşterilerimizin parça eşya taşıma işlemleri için ilk olarak parça eşya taşıma hizmetiyle taşınacak ürünler belirlenir. Böylece taşınacak eşyaların büyüklüklerine ve özelliklerine uygun taşıma aracına karar verilir.

Parça eşya taşıma sürecinde de diğer nakliyat işlemlerimizde olduğu gibi dileyen ve talep eden müşterilerimizin taşınacak olan eşyaları uygun yöntem ve koşullarla, nakliyeye uygun hale gelecek şekilde hazırlanıp paketlenir. Mobilyaların demonte hale getirilmesi, her türlü eşyanın kolilenmesi, parça eşya taşıma sürecine dahil edilir.

Demonte veya paketleme işlemini kendisi gerçekleştirecek olan müşterilerimiz, yalnızca nakliye aracı talebinde bulunarak taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Parça eşya olarak sayılabilecek veya çok fazla olmadığı için parça eşya taşıma yöntemiyle nakliye edilecek eşyalarınız için çeşitli büyüklük seçenekleri olan araçlarımız ile dilediğiniz adrese en uygun koşullarda taşıma işleminiz gerçekleşir. Parça eşya taşıma işlemleriniz için büyük kamyonlarımızın yanında kamyonetlerimiz de eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaşması için hizmetinizde.

Beylikdüzü Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Çok fazla eşyası olmayanlar veya bazı eşyalarını evden eve nakliyatın dışında özel olarak taşımak isteyenler Beylikdüzü parça eşya taşıma fiyatları hangi aralıktadır sorusunu merak ediyorlar. Beylikdüzü parça eşya taşıma fiyatları taşınacak eşyanın büyüklüğüne, miktarına ve kullanılacak araca göre değişiklik gösteriyor.

Evden Eve Uzmanı olarak, evden eve nakliyat sürecine dahil etmek istemediğiniz veya özel olarak taşınmasını dilediğiniz her türlü parça eşya için hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için 0 539 472 90 47 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.