Kredi Kartına Taksitle Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak, yapılması gereken yığınla işin ve bu işleri tamamlamak için gereken zamanın yanı sıra, maddi bir yükün altına girmek anlamına da geliyor. Yeni bir ev bulmak ve özellikle kiracı olarak başka bir eve taşınacaklar için yeni evi kiralamak başlı başına bir masraf iken bu evin boyanması, temizliği, ufak da olsa tadilat işlemleri derken ev taşımak belirli bir maddi birikim gerektiriyor.

Taşınma sürecine girmiş olanlar kentsel dönüşüm sebebiyle yerini değiştirmek zorunda kalıyorsa taşınma yardımı imkanlarını kullanmak için ilgili yönetim birimlerine başvuruyor, kentsel dönüşüme dahil olmadan taşınanlar ise kendilerini derin hesaplamaların içinde buluyor. Gerekli ödemeleri gerçekleştirecek bütçeyi sağlayamayanlar taşınma sürecini erteliyor veya tamamen vazgeçmek zorunda kalıyor.

Kredi kartları, nakit parası bulunmayan ancak belirli bir ürünü veya hizmeti satın almayı dileyen kişiler için büyük bir kolaylık olarak hayatımızda yer alıyor. Satın alınan ürün veya hizmetin satıcısının taksitle ödeme almayı kabul etmediği zamanlarda kredi kartları, çalışılan bankalar aracılığıyla taksit ve ödeme kolaylığı sağlayarak imdada yetişiyor. Taşınma sürecinin yol açtığı harcamalar düşünüldüğünde de taşınmak üzere olanların aklına ödeme erteleme veya taksitle ödeme seçenekleri geliyor. Mümkün olan harcamaları kredi kartına taksitle gerçekleştirmek, yepyeni bir finansal kaynak sağlaması açısından başvurulacak etkili bir yöntem olarak tercih ediliyor.

Evden Eve Uzmanı olarak, başta evden eve nakliyat olmak üzere her türlü nakliye işlerinizde ödemelerinizi kredi kartına 12 aya varan taksitlerle gerçekleştirmenize olanak tanıyoruz. Parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma, piyano taşıma, yeni evinizin temizliği, anahtar ve kilit değişimi gibi her türlü hizmetin bedelini, dilediğiniz gibi kredi kartına taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

İYZİCO ödeme altyapısıyla taşınmayı ertelemeye gerek kalmadan ödeme kolaylığı sunuyoruz. Bonus, World, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarınıza dilediğiniz işleminizi 12 aya kadar taksitlendirerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartınız ile, peşin fiyatına ve vade farkı olmaksızın ödeme sağlayabilir, taşınma sürecini uzatmadan Evden Eve Uzmanı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.