Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak, yapılacaklar düşünülünce oldukça yorucu ve stresli bir iş. Taşınılacak evin bulunması, eşyaların toplanması, taşınma kolilerinin edinilmesi, belirli bir iş hayatı olanlar için taşınma izni almak ve gerekli zamanı oluşturup eşyaları kolilemek, taşınma gününü belirlemek gibi işlerin tamamı, belirli bir planlama gerektirir.

Bu yoğun süreci en kolay ve rahat şekilde atlatabilmenin en önemli yollarından biri de şüphesiz doğru bir evden eve nakliye firmasıyla çalışmak. Evinizin toplanmasından taşınma gününüzün size en uygun şekilde seçilmesine kadar tüm taşınma işlemlerinizde yanınızda olacak bir evden eve nakliyat firması bulduğunuzda üzerinizdeki yükün hafiflediğini hissedersiniz. Böylelikle taşınmak, size en yük ve dert olmaktan çıkıp yeni yuvanıza huzurla yerleşmenizi sağlayan ilk adım ve iyi hatırlayacağınız bir anı olabilir.

İstanbul’un tüm noktalarında olduğu gibi Beşiktaş evden eve nakliyat ihtiyacınızda da firmamız size çeşitli imkanlar sunuyor. Evinizin toplanmasından yeni evdeki yerleşimine ve kapı kilitlerinin değişimine kadar, taşınmanın ortaya çıkaracağı yüklerin birçoğundan kurtulmanızı sağlayacak çeşitli hizmetlerimizi inceleyerek bu imkanlardan dilediğiniz ölçüde yararlanabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın 📄

Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler:

Abbasağa Mahallesi, Akatlar Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi

Müşterilerimizden Dinleyin 🙂

Ahmet Bey'e çok teşekkürler. Zamanında, sorunsuz ve çok temiz iş yaptı. Memnun kaldım.
İlkay E.
Şubat 2022
Sorunsuz. Elinize sağlık.
Oktay O.
Şubat 2022
Ahmet Bey ve ekibi gayet güzel bir şekilde evi 3 kat indirip 5 kat çıkararak taşıdılar. Çok ilgililer.
Tuba C.
Şubat 2022
Yorumları okuyunca çoğunluğun yapılan taşımadan memnun olduğunu gördüm. Yağmurlu bir günde taşımalarına rağmen ekip iyi iş çıkardı.
Ömer Ö.
Şubat 2022

Beşiktaş’ta Verdiğimiz Hizmetler ✔️

Beşiktaş’ta bulunan, evlerini buraya yerleştirecek olan veya Beşiktaş’tan ayrılarak herhangi bir adrese taşınacak olan müşterilerimizin eşya toplama ve demonte etme, nakliye ve yeni evdeki montaj işlemleri gibi birçok alanda sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıdaki başlıklarda inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş Ev Taşıma

Taşınacağınız evi buldunuz, eşyalarınızı toplayıp tüm evi kolilere sığdırdınız ve taşınma günü geldi çattı. Evden eve nakliyat işlemleriniz için en büyük yardımcınız olacak nakliye firmamız sizin için en güvenli ve kaliteli nakliye hizmetini sunmak için yanınızda. Tecrübeli taşıma ve montaj ekibimiz ve her türlü yükü taşımaya uygun araç filomuz ile, evinizi taşırken eşyalarınızın güvenliğini ve sağlamlığını önemsiyoruz ve aşağıdaki adımlara özen gözteriyoruz:

 • Mobilya ve beyaz eşyalarınızın düzgün bir şekilde sökülmesi, demonte edilmesi,
 • Tercihiniz ve talebiniz doğrultusunda, uygun gördüğünüz eşyalarınızın veya tamamının paketlenmesi,
 • Güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırılması,
 • Yeni evinizde sorunsuz bir şekilde kurulumu ve montajı,

 

Bunların yanında, taşınma öncesi, sırası ve sonrasında işinizi kolaylaştıracak, ev temizliği, anahtar değişimi, duvar montaj işlemleri gibi ek hizmetlerimizden de istediğiniz ölçüde faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü ev taşıma, evde bulunan eşyaların kapı ve merdivenler yoluyla bina dışına çıkarılmasının ya da yeni eve girişinin(veya her ikisinin de) mümkün olmadığı durumlarda, eşyaların balkon veya pencerelerden bina dışına çıkarılarak binaya yanaşan asansörler sayesinde nakliye araçlarına yüklenmesini sağlayan nakliye şeklidir.

Asansörlü nakliye araçlarında kullanılan sistemler, bu iş için özel olarak tasarlanarak üretilmiş asansörlerdir ve üzerine yerleştirildikleri araçların yüksek katlara kadar ulaşabilmelerini sağlarlar.

Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan ve taşıma işlerini kolaylaştıran bu yöntem sayesinde, taşıma işinin insana binen yükünün ve yoruculuğunun azaltılmasının yanında, büyük eşyaların taşınırken hasar almalarının da önüne geçilmiş olur.

Evden Eve Uzmanı olarak asansörlü ev taşıma hizmetimizle, binaya asansörlü nakliye aracımızın yanaşabilmesi mümkün olduğu durumlarda, eşyalarınızın kolayca araca yüklenmesini ve yeni eve de rahatça yerleştirilebilmesini sağlıyoruz. Kanepe, koltuk, beyaz eşyalar gibi büyük ürünlerin yanında daha az yer kaplayan ancak hassasiyeti sebebiyle kolay hasar alabilecek eşyalarınızın da kolayca taşınabilmesini mümkün kılıyoruz.

Beşiktaş Parça Eşya Taşıma

Bazen evde ufak değişiklikler yapmak, mobilya yenilemek, kargo için büyük ancak nakliye araçları için de yetersiz kalacak eşyaları taşımak için de bir taşıma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni evlenecek olanlar, parça parça satın aldıkları eşyalarını ve çeyizlerini eşleriyle oturacakları yeni evlerine taşımak için de küçük boyutlarda ve az miktarda yük taşıyacak bir araç arayışında olabilir. Böyle durumlarda parça eşya nakliyesi devreye girer. Beşiktaş parça eşya taşıma ihtiyacınız doğrultusunda, farklı büyüklük ve miktarlardaki her türlü yük veya eşyaya uygun araçlarımız ve taşıma ekibimiz ile, parça eşya taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz.

Beşiktaş Piyano Taşıma

Eşyalarınızın tümü değerlidir ancak içlerinden bazıları daha hassastır ve onları söküp taşımak ve yerleştirmek, ekstra özen ve uzmanlık gerektirir. Piyano, para kasası gibi özel eşyalarınızın taşınması için gerekli ambalaj, ekipman ve tecrübeli personelimiz ile güvenli ve sağlıklı bir taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

İsteğe Bağlı Ek Hizmetler 📦

Evden Eve Uzmanı olarak standart ev taşıma hizmetlerimizin yanında, tercih ve talepleriniz doğrultusunda aşağıda sıraladığımız ek hizmetleri de sizlere sunuyoruz.

 • Kapı kilit-anahtar değişimi: Bu hizmetimiz ile, yeni evinizde alacağınız güvenlik önlemlerinin ilk adımı olarak kilit ve anahtarları yenileyebilir ve kendinize ait anahtarınızı edinebilirsiniz.
 • Avize ve duvar aksesuarları montajı: Duvara herhangi bir nesnenin asılmasını sağlayacak duvar çivilerini çakma veya direkt olarak duvara monte etme işlemi yapılırken, duvarların elektrik tesisat noktalarına denk gelmeyen yerlerinin tespit edilmesi önemlidir. Bunu tek başınıza yapmanız, elektrik geçen zemine denk gelmenize ve istenmeyen sonuçların doğmasına sebep olabilir. Yine avizelerin montajı da elektrik tesisatının özelliklerini iyi bilen kişiler tarafından sağlanmalıdır. Bu alanda da uzman çalışanlarımız ile duvarların boş kalmasından hoşlanmayan, görsel olarak tablo, saat, aplik gibi aksesuarların varlığından hoşnut olan müşterilerimiz için gerekli montaj çalışmalarını ve tüm aydınlatma ürünlerinizin kullanıma uygun hale getirilmesini de sağlıyoruz.
 • Yeni evin temizliği: Eşyalarınızı yepyeni ve pırıl pırıl bir eve yerleştirebilmeniz için taşınma öncesinde veya sonrasında profesyonel temizlik hizmetlerimizden de faydalanabilir ve böylece zaten yorucu olan taşınma ve eşya yerleştirme sürecinin size düşen iş yükünü hafifletebilirsniz.
 • Özel tek kullanımlık ambalajlama: Eşyalarınızın paketlenmesinde kullanılan ürünlerimizin size özel olması ve ilk olarak sizin eşyalarınızda kullanılması, hijyene dikkat eden müşterilerimizin memnuniyetlerini katlayacak uygulamalarımızdan bir tanesi.
 • Tüm eşyaların kolilenmesi: Ev taşıma sürecinin en fazla zaman alan kısmı belki de eşyaların kolilenmesi. Taşınmak, çok sık yaşanan bir deneyim olmadığı için eşyaların kolilenmesi konusunda nelere dikkat edileceği hususunda herhangi bir fikriniz olmayabilir. Alacağı vakit ve özenli davranılmazsa oluşturacağı zararlar düşünüldüğünde kolileme işinde risk almayarak bu işi oldukça hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ekibimize eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.
 • Asansörlü taşıma: Taşınacağınız evden eşyalarınızın ve kolilerinizin çıkarılması mümkün olmadığında, asansörlü araçlarımızla balkon veya pencerenize yanaşarak eşyaların araca yüklenmesini sağlıyoruz. Ancak eviniz asansörlü aracımızın yanaşabileceği bir konumda değilse, balkon veya pencereye ulaşmaya engel bulunuyorsa asansörlü yüklememizin gerçekleşemeyeceğini söylemekte fayda var.

 

İhtiyaç duyduğunuz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

%15 Kentsel Dönüşüm İndirimi 🚧

Zemini ve yapısal durumu sebebiyle can ve mal kaybına yol açması muhtemel görülen veya yeni yerleşim yeri olarak kullanılması planlanan uygulama alanlarında yapılan yapım çalışmalarına kentsel dönüşüm denir.

Kentsel dönüşümde amaç, riskli yapı olarak görülen ve doğal afetlerde can ve mal kaybına sebep olabilecek yapıları iyileştirmek, rezerv alanı olarak belirlenen alanları da en iyi şekilde değerlendirmektir. Yıkılan yapıların yerine daha kullanışlı yaşam alanları inşa etmek hedeflenir. Bunun için projelerde genellikle sağlık, eğitim, kültür merkezleri de yer alır.

Evden Eve Uzmanı olarak kentsel dönüşüm sebebiyle gerçekleştirilecek tüm İstanbul nakliye ve İstanbul nakliye kamyonet hizmetlerimizde %15 kentsel dönüşüm indirimi sağlıyoruz. Müşteri temsilcimize İSTANBUL15 kodunu iletmeniz yeterli.

Neden Evden Eve Uzmanı? 💯

Taşımacılığa dair bilgi ve tecrübe birikimi ile İstanbul’da evden eve nakliyat için kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Evden Eve Uzmanı, müşterilerinin eski evlerinden yeni yuvalarına sorunsuz bir şekilde taşınmalarını mümkün kılmak için üst düzey hizmetler sunmayı amaçlayan bir firmadır. Profesyonel ekibi ile Evden Eve Uzmanı, sökme ve demonte işlemleri, eşyaların paketlenmesi, kolilerin taşınması, yeni evdeki kurulum ve montaj işlemlerinin yanında, ek olarak sunduğu çalışmalarla, iyi hatırlanacak bir nakliye deneyimi sunar.

Evden eve nakliyatın yanı sıra, ofis taşıma ve şehirlerarası nakliye ihtiyaçlarınızda da güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, ofis, atölye, fabrika veya mağaza gibi ticari işletmelerin de yeni yerlerine taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Ticari işletmelerin taşınma süreçlerinde işleyişteki canlılığını korumak ve sürdürmek bizim için önemlidir. Bu sebeple tüm süreç özenle planlanır, işlemler özveriyle yürütülür. Devam etmesi gereken sistemler ve korunması gereken evraklara kadar her şey titizlikle planlanır.

Evden Eve Uzmanı olarak sizlere 5 adımdan oluşan bir nakliye deneyimi sunuyoruz.

 1. Anlaşma ve randevu: Evden Eve Uzmanı ile telefon veya mail yoluyla iletişime geçtiğiniz andan itibaren lojistik danışmanımız size en uygun çözümü sunmak için hazırdır. Hizmet detayları belirlendikten sonra fiyat belirleme işlemi yapılır ve anlaşmanın gerçekleşmesi halinde adınıza randevu oluşturulur.
 2. Demonte ve paketleme: Randevu oluşturulmuşsa, kararlaştırılan gün ve saatte ekibimiz belirli adreste hazır olur, demontaj ve söküm gerektiren eşyalarınızın işlemi gerçekleştirilir ve talep ederseniz eşyalarınızın paketlenmesi de gerekli ekipmanlar kullanılarak tamamlanır ve taşımaya hazır hale getirilir.
 3. Taşıma: Demonte, söküm ve paketleme işlemleri tamamlanan eşyalarınız aracımıza taşınarak zarar görmeyecek şekilde yüklenir ve yeni adresinize doğru yola çıkar.
 4. Montaj ve kurulum: Yeni adrese varılması ile bir yandan eşyalarınız eve taşınırken diğer yandan da montaj ve kurulum işlemleri gerçekleştirilir. Taşıma işlemi, beklenmedik bir durum gerçekleşmemişse veya ek bir talebiniz olmamışsa planlanan ve belirtilen saatte tamamlanır.
 5. Hizmet sonrası: Taşınma esnasında da taşınma işlemleri tamamlandıktan sonra da oluşabilecek sorunlar için EvdenEveUzmanı.com ile her an iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Ayrıca dilek, şikayet veya öneri sunmak istediğinizde de lojistik danışmanımıza haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

Taşımacılık sektörüne 2019 yılında MZN Lojistik olarak giren ve 2000’i aşkın sevkiyatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, artan bireysel müşteri taleplerine daha iyi ve faydalı çözümler sunmak için kurduğumuz Evden Eve Uzmanı ile sizlere üst seviyede bir evden eve taşımacılık deneyimi sağlamayı hedefliyor. Her türlü nakliye işleminizi gerçekleştirmek için bize ulaşın.

Evden Eve Nakliyat İçeriklerimiz

Taşınırken Tablolar Paketlenir?

Yeni bir eve taşınmak temiz ve düzenli bir ev ve yeni komşular düşünüldüğünde heyecan verici bir süreç. Ancak taşınma süreci yapılacak oldukça fazla iş olduğundan dolayı aynı zamanda yoğun ve stresli geçer.

Devamı »